Nerezový dřez C60P celoplošný pravý sifon

Nerezový Dřez C60P Celoplošný Pravý Sifon

Nerezový dřez C60P celoplošný pravý sifon

E-shop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Vodoinstalace
Dodavatel:Casarredo
Cena:1830.00 Kč
Nerezový dřez C60P celoplošný pravý sifon 2,75 (55%) 27 hodnocení

Nerezový nástavný dřez vyrobený nejmodernější technologií z materiálu Cr Ni 18/10 největší jakosti. Tato potravinářská ocel s vysokým obsahem chrómu a niklu je nejvhodnější pro výrobu nerezových dřezů, mezi největší přednosti patří odolnost proti korozi i při narušeném povrchu, odolnost proti vysokým teplotám, odolnost vůči chemickým účinkům a nárazům, vysoká životnost a hygiena. Dřez se neloupe, nemůže prasknout a rozbít se. Je recyklovatelný v hutnické výrobě, tím je šetrný k životnímu prostředí. Povrch dřezu je hladký ( satin ), rozměry dřezu - 60 x 60 cm, rozměr dřezové nádoby 36 x 39 x 17 cm. Jedná se o pravou variantu ( viz hlavní obrázek ). Dřez je celoplošný, pasuje na skříňku o šířce 60 cm bez nutnosti přidání pracovní desky. Sifon je součástí balení. V naší nabídce nabízíme vhodné vodovodní baterie.


 • Nerezový dřez C80L celoplošný levý sifon
  Nerezový dřez C80L celoplošný levý sifon

  Nerezový nástavný dřez vyrobený nejmodernější technologií z materiálu Cr Ni 18/10 největší jakosti. Tato potravinářská ocel s..

  1790.00 Kč
 • Nástěnný dávkovač mýdla Nexio
  Nástěnný dávkovač mýdla Nexio

  Moderní nástěnný dávkovač na tekuté mýdlo je vyrobený z oceli. Ve volitelných variantách produktu lze vybrat provedení: leštěná..

  1665.00 Kč
 • Nástěnný dávkovač mýdla Nexio matná ocel (68682)
  Nástěnný dávkovač mýdla Nexio matná ocel (68682)

  Moderní nástěnný dávkovač na tekuté mýdlo je vyrobený z oceli. Ve volitelných variantách produktu lze vybrat provedení: leštěná..

  1665.00 Kč
 • Kartáč na WC Nexio
  Kartáč na WC Nexio

  Kartáč na WC je vyrobený z matné nerezové oceli. Díky své velikosti a jednoduchému designu se hodí i do nejmenších koupelen. Rozměry:..

  1581.00 Kč


Hledáte Kuchyňské dřezy? V sekci kutilství a řemeslo | vodoinstalace | instalatérské armatury | dřezy a umyvadla je možné objevit jedinečné nerezový dřez c60p celoplošný pravý sifon!
© 2021 porovnání zboží Kontakt