Stůl Ke Stání Zamora Ii Transparentný

Stůl Ke Stání Zamora Ii Transparentný

Stůl Ke Stání Zamora Ii Transparentný

E-shop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Jídelní stoly
Dodavatel:Möbelix
Cena:3299.00 Kč
Stůl Ke Stání Zamora Ii Transparentný 4,75 (95%) 33 hodnocení

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. Tento vysoký stůl s průhlednou deskou není jen stylový a elegantní, ale může být i flexibilně použit. Ať už pracujete s přenosným počítačem nebo si vychutnáváte koktejl na párty - tento kulatý vysoký stůl je užitečný v každém směru. Vysoký stůl, který měří přibližně 60 x 105 x 60 cm (Š x V x H), boduje kulatou deskou stolu z bezpečnostního skla i stabilní podnoží z kovu v ušlechtilé chromové barvě. Desku stolu lze zatížit do 10 kg. Elegantní stůl k stání ZAMORA II se stane úžasným pomocníkem a poutačem ve vašem domově. Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) - rychlejší doručení - zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji   Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalený od Vás přímo k dodavateli, nakolik se zboží v našich prodejnách nenachází.  Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno p


 • Nástěnná Police Lennon
  Nástěnná Police Lennon

  Díky své elegantní jednoduchosti nabízí tato police bílé barvy mnoho využití v každé domácnosti. S rozměry přibližně 38 x 22,6..

  549.00 Kč
 • Nástěnná Police Young V Bílém Dekoru
  Nástěnná Police Young V Bílém Dekoru

  Tato praktická nástěnná police je součástí série YOUNG a nabízí vám užitečný úložný prostor pro mnoho obytných prostor. Deska..

  999.00 Kč
 • Komoda Fontana
  Komoda Fontana

  Nevíte kam s papíry, fotoalby a různými dalšími maličkostmi? Vkusná komoda FONTANA vám v tomto směru nabízí mnoho možností.  ..

  2499.00 Kč
 • Komoda Venedig
  Komoda Venedig

  Komoda v dekoru dub Wotan v kombinaci s tmavým betonem je skutečným unikátem mezi komodami.   Komoda s rozměry 160 x 110 x 40 cm (š / v /..

  6499.00 Kč
 • Komoda Sideboard Avensis 23
  Komoda Sideboard Avensis 23

  Tento elegantní příborník ze série AVENSIS od LUCA BESSONI zaujme zajímavou kombinací dekorů a elegancí. Tělo komody v dekoru dubu..

  6499.00 Kč


Hledáte Barové a zvýšené stoly? V sekci nábytek do jídelny | jídelní stoly je možné objevit jedinečné stůl ke stání zamora ii transparentný!
© 2022 porovnání zboží Kontakt