Nást. Police Se Zadním Panelem Nepal

Nást. Police Se Zadním Panelem Nepal

Nást. Police Se Zadním Panelem Nepal

E-shop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Vitríny, komody a police do jídelny
Dodavatel:Möbelix
Cena:1699.00 Kč
Nást. Police Se Zadním Panelem Nepal 4,25 (85%) 27 hodnocení

Vkusný nábytek série NEPAL přesvědčí výraznými povrchy v smrkovém vzhledu. Vyfrézované hrany jemně vylepšují přirozeně vypadající dřevěný nábytek, který přinese do vašeho obývacího pokoje mírně ozdobný dotek. Takto vytvoříte pohodlné a útulné prostředí v klasickém venkovském stylu.     Policový prvek NEPAL vám nabízí přibližně 123 x 24 cm (Š / V) velký úložný prostor pro různé ozdobné dekorace, knihy nebo předměty každodenní potřeby. Vaše nejkrásnější oblíbené kousky si zde přijdou na své!   Nejdůležitější informace:


 • Komoda Fontana
  Komoda Fontana

  Nevíte kam s papíry, fotoalby a různými dalšími maličkostmi? Vkusná komoda FONTANA vám v tomto směru nabízí mnoho možností.  ..

  2499.00 Kč
 • Komoda Venedig
  Komoda Venedig

  Komoda v dekoru dub Wotan v kombinaci s tmavým betonem je skutečným unikátem mezi komodami.   Komoda s rozměry 160 x 110 x 40 cm (š / v /..

  6499.00 Kč
 • Komoda Sideboard Avensis 23
  Komoda Sideboard Avensis 23

  Tento elegantní příborník ze série AVENSIS od LUCA BESSONI zaujme zajímavou kombinací dekorů a elegancí. Tělo komody v dekoru dubu..

  6499.00 Kč
 • Nástěnná Police Provence
  Nástěnná Police Provence

  Nástěnná Police Provence..

  1999.00 Kč


Hledáte Police do jídelny? V sekci nábytek do jídelny | vitríny, komody a police do jídelny je možné objevit jedinečné nást. police se zadním panelem nepal!
© 2021 porovnání zboží Kontakt