Cd Regál Almera Š: 42 Cm Dub Sonoma

Cd Regál Almera Š: 42 Cm Dub Sonoma

Cd Regál Almera Š: 42 Cm Dub Sonoma

E-shop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Sektorový nábytek
Dodavatel:Möbelix
Cena:3799.00 Kč
Cd Regál Almera Š: 42 Cm Dub Sonoma 5 (100%) 31 hodnocení

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Upozornění: Regál Almera obsahuje: 2 kusy regálů Bigol, které je třeba k sobě přišroubovat. Jedná se o takzvaný 'variabilní produkt', kde je možné vyskládat ze základního regálu Bigol několik variant. Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrží prostřednictvím e-mailu 'vygenerovaný adresní štítek' pro zpětné odeslání. Vytištěný štítek zákazník nalepí na balík a odnese na poštu. Pošta balík bezplatně převezme. Poštovné náklady zákazník neplatí, jsou hrazeny v plné výši dodavatelem. Zboží se nepředává na našich prodejnách, nakolik se tam toto zboží nenachází. Reklamace zboží: zákazník kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu.


 • Regál White
  Regál White

  Začíná to být v bílém přebalovacím pultu těsné? Bílá polička v dekoru alpská bílá vyčaruje během chvilky další úložný..

  1699.00 Kč
 • Regál Basic
  Regál Basic

  Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Flexibilní regál BASIC se hodí do různých obytných prostor a je obzvláště atraktivní díky..

  949.00 Kč


Hledáte Regály a dělící stěny? V sekci obývací pokoje | sektorový nábytek je možné objevit jedinečné cd regál almera Š: 42 cm dub sonoma!
© 2021 porovnání zboží Kontakt