ABC DESIGN Zimní fusák Mid Night Fashion Edition

ABC DESIGN Zimní fusák Mid Night Fashion Edition

ABC DESIGN Zimní fusák Mid Night Fashion Edition

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Příslušenství ke kočárkům
Dodavatel:ABC Design
Cena:1890.00 Kč
ABC DESIGN Zimní fusák Mid Night Fashion Edition 4,75 (95%) 30 hodnocení

Moderní. Tučně. Unikátní. Právě stvořeno pro molo. Efektivní tisk, omezený design a módní charakter znamenají silnou individualitu. Edice Fashion nabízí výrazné barvy, originální akcenty, kontrasty a vybrané detaily pro tento velmi speciální vzhled! Příjemně měkký polstrovaný nánožník má velmi načechranou vnitřní látku, která poskytuje dítěti příjemné teplo i při nižších teplotách. Fusak lze variabilně přizpůsobit opasku sedačky kočárku a lze jej proto připevnit ke všem našim kočárkům. S novým klipovým systémem na bezpečnostním pásu všech ABC Design Fusak se snadno připevní na kočárek. Podrobnosti o produktu: Polstrovaný nánožník Velmi měkká vnitřní látka Kompatibilní se všemi našimi kočárky Omyvatelné Technické údaje: Materiál uvnitř: 100% bavlna Vnější materiál: 100% polyester Čištění: Ruční / studené prádlo Rozměry (délka x šířka x výška): 95,5 x 48 x 17,5 cm Hmotnost: 0,8 kg


  • ODENWÄLDER Fusak Carlo antracit
    ODENWÄLDER Fusak Carlo antracit

    Fusak Carlo se nabízí v praktickém vybavení s nastavením šířky, dvojitou izolací dna a šestým otvorem pro pásy. Detaily: S kapsami..

    1741.00 Kč


Hledáte Zimní fusaky do kočárku? V sekci kočárky | příslušenství ke kočárkům | fusaky do kočárku je možné objevit jedinečné abc design zimní fusák mid night fashion edition!
© 2021 porovnání zboží Kontakt