ABC DESIGN Isofix Base Hazel black

ABC DESIGN Isofix Base Hazel black

ABC DESIGN Isofix Base Hazel black

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Základny
Dodavatel:ABC Design
Cena:3990.00 Kč
ABC DESIGN Isofix Base Hazel black 5 (100%) 29 hodnocení

Isofix je standardizovaný upevňovací systém, který je velmi bezpečný a jednoduchý na použití. Zda je možné ve Vašem autě využít Isofix, to se dočtete ve svém manuálu k autu. Hazel Isofix Base v kombinaci s autosedačkou třídy 0+ Hazel vytváří optimální ochranu. Základna se upevní pomocí upevňovacích bodů Isofixu v autě. Následně se na základnu snadno připevní autosedačka třídy 0+. Zatímco se dá autosedačka flexibilně odejmout, zůstává základna upevněna v autě. Highlights: Podpěrná noha pro extra stabilitu Barevné identifikátory ukáží, zda jsou ramena Isofixu bezpečně ukotvena Zadní nárazová deska optimalizuje ochranný účinek při zadním nárazu Snadné upevnění třídy 0+ na adaptéru Isofixu Snadné uvolnění třídy 0+ z adaptéru Adaptér je kompaktně skládací Technické detaily: Barva: černá Materiál: polyester Rozměry ve složeném stavu: 56 x 10,5 x 35,5 cm Hmotnost: 5,7 kg


 • cybex Základna Base M
  cybex Základna Base M

  Base M je kompatibilní s Aton M, Aton M i-Size, Aton B i-size a Sirona M2 i-Size. Díky individuálně nastavitelným Isofixovým konektorům a..

  5030.00 Kč
 • MAXI COSI Základní station FamilyFix
  MAXI COSI Základní station FamilyFix

  40 až 105 cm (od narození do cca 4 let) MAXI COSI FamilyFix 2 je základna autosedačky, která nabízí vašemu dítěti nejmodernější..

  4108.00 Kč


Hledáte Základny? V sekci autosedačky je možné objevit jedinečné abc design isofix base hazel black!
© 2021 porovnání zboží Kontakt