Tahací hračky


BABY EINSTEIN Hračka dřevěná tahací Inch Along Cal HAPE 12m

BABY EINSTEIN Hračka dřevěná tahací Inch Along Cal HAPE 12m

✅️Děťátko najde podporu v objevování neprobádaného prostoru v krásné barevné housence. Dřevěná hračka na tahání bude stálým společníkem děťátka. Barevné části housenky učí děti rozeznávat barvy a čím silnější děťátko zatáhne, tím housenka jde rychleji, což děťátko učí příčině a následku. Hračky jsou vyrobeny ve spolupráci s Hape. Každá dřevěná hračka Hape je vyráběna kombinací vysoce kvalitních materiálů, unikátního designu, nápadů v oblasti vzdělávání dětí a ekologického přístupu k životu. Dřevěné hračky splňují všechny mezinárodní bezpečnostní standardy. Výrobce dřevěných hraček Hape plně rozumí dopadům na životní prostředí a jejich cílem je..



bieco tahací kachna na provázku

bieco tahací kachna na provázku

✅️S roztomilou hračkou od Bieco je učení se chodit ještě zábavnější! Pokud vaše dítě zvedne dlouhou šňůru při chůzi, láskyplně namalovaná kachna se kolébá za vaším dítětem na 4 dřevěných kolech. Zatáhněte za provázek a sledujte, jak se ozubené kolo na kachně otáčí a vydává vtipné zvuky. Při hraní s dřevěnou hračkou je vaše dítě oživeno do prvních běžících jednotek a trénuje jeho motoriku a obratnost. Díky diskrétnímu designu je pedagogicky hodnotná výuková hračka stylovým společníkem, který inspiruje rodiče i děti. Podrobnosti o produktu: Rozměry (délka x šířka) x výška): 16,1 x 6 x 9 cm Materiál: Dřevo t Pokyny pro péči: Vlhkost otřete jemným mýdlem t Věk: od 12..



BIECO Tahací xylofon

BIECO Tahací xylofon

✅️Tahací xylofon Číslo výrobku: 23022549 Vem tento hezký xylofon na procházku. Podrobnosti: • Materiál: dřevo • Rozměr: 23 x 12 x 10 cm • Věk: od 12 měsíců..



BINO Jezdík - medvěd

BINO Jezdík - medvěd

✅️Nádherný dřevěný medvídek na tyči se při jízdě nákladní ze strany na stranu a vykouzlí tak úsměv na tváři všem dětem. Medvídek je krásně barevný a stane se tak věrným společníkem na každém kroku Vašeho děťátka. Rozměry produktu a specifikace: rozměry: 7×7×55 cm vhodné pro děti od 2 let Značka BINO: BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO jsou vyráběny v České republice v Klatovech (dříve pod názvem Olymp Klatovy), jsou vyváženy do celého světa a veškeré hračky mají zdravotní atest, tím splňují všechny normy EU. Firma se zabývá výrobou veškerých druhů dřevěných hraček, mezi velmi..



BINO Skládací kamion se zvířaty

BINO Skládací kamion se zvířaty

✅️Krásný dřevěný kamion s praktickou tahací šňůrkou a spoustou zvířátek. Kamion má v sobě výřezy, kam je možné jednotlivá zvířátka vkládat a převážet. Perfektní dárek pro všechny kluky! Rozměry produktu a specifikace: 11 částí: 10 figurek a kamion rozměry: 29,5 × 14,5 × 1­6,5 cm Značka BINO: BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO jsou vyráběny v České republice v Klatovech (dříve pod názvem Olymp Klatovy), jsou vyváženy do celého světa a veškeré hračky mají zdravotní atest, tím splňují všechny normy EU. Firma se zabývá výrobou veškerých druhů dřevěných hraček, mezi velmi oblíbené patří..



BINO Tahací krokodýl

BINO Tahací krokodýl

✅️Krokodýl nilský býval nebezpečným predátorem, nyní však může být veselým kamarádem Vašeho dítěte. Legrační zelený krokodýl jako dřevěná tahací hračka pojede vždy za vámi. Díky pohybu koleček se celý rozpohybuje a každý si s ním užije spoustu zábavy. Rozměry produktu a specifikace: rozměry: 10 × 10 × 23 cm vhodné pro děti od 3 let Značka BINO: BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO jsou vyráběny v České republice v Klatovech (dříve pod názvem Olymp Klatovy), jsou vyváženy do celého světa a veškeré hračky mají zdravotní atest, tím splňují všechny normy EU. Firma se zabývá výrobou veškerých..



BINO Tahací žirafa

BINO Tahací žirafa

✅️Žlutá žirafa na kolečkách je vtipná kamarádka, kterou si můžeš vzít všude s sebou. Legrační dřevěná tahací hračka pojede vždy za vámi. Díky pohybu koleček se celá rozpohybuje a každý si s ní užije spoustu zábavy. Rozměry produktu a specifikace: rozměry: 18 × 10 × 14 cm vhodné pro děti od 3 let Značka BINO: BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO jsou vyráběny v České republice v Klatovech (dříve pod názvem Olymp Klatovy), jsou vyváženy do celého světa a veškeré hračky mají zdravotní atest, tím splňují všechny normy EU. Firma se zabývá výrobou veškerých druhů dřevěných hraček, mezi velmi..



BRIO ® Protáhněte světlušky se světlem a zvukem

BRIO ® Protáhněte světlušky se světlem a zvukem

✅️Tato hračka pomáhá vašemu dítěti naučit se chodit. Přetáhněte tuto přátelskou chybu přes podlahu a sledujte ji, jak ožívá, pomocí blikajících světel, bzučivých zvuků a roztomilých, kolísavých antén. Hravé efekty pohybující se světlušky motivují batolata, aby chodili znovu a znovu. Detaily produktu: Rozměry (délka x šířka x výška): 11,2 x 10,6 x 11 cm Věk: od 12 měsíců Pozor Nevhodné pro děti do 12 měsíců. Používejte pouze pod dohledem dospělých. Nebezpečí uškrcení v důsledku opakování...



COPPENRATH Labrador Lucie na dřevěných kolečkách - zábavná zvířecí přehlídka

COPPENRATH Labrador Lucie na dřevěných kolečkách - zábavná zvířecí přehlídka

✅️Labradorské štěně Luzie, roztomilý společník na dřevěných rohlících, který se vytáhl ze zábavného zvířecího průvodu. Když držíte vodítko Luzie, sleduje vás jako skutečný pes na každém kroku. Podrobnosti o produktu: Rozměry (délka x šířka x výška): přibl. 25 x 23 x 15,5 cm materiál: plyš, 100% polyesterová výplň čištění: omyvatelné povrchem stáří: od 12 měsíců Pozor Nevhodné pro děti do 12 měsíců. Nebezpečí uškrcení kvůli dlouhým kabelům...



Děti koncept Vlak s dřevěnými bloky Edvin

Děti koncept Vlak s dřevěnými bloky Edvin

✅️V krásné sbírce Edvinů najdete mnoho švédských lesních zvířat. Elk, liška, Ježek, veverka, králík a malá dřevěná myš. Barvy jsou jemné pastelové odstíny. Tato kolekce obsahuje jednoduché grafické vzory a měkký design kombinovaný s ručně kreslenými motivy. Detaily produktu: rozměry: 36 x 7,5 x 11 cm Věk: od 1 roku úcta Nevhodné pro děti do 12 měsíců, obsahuje malé části, které lze polykat. Nebezpečí udušení!..



dolce Pull-Over Elephant Fridolin

dolce Pull-Over Elephant Fridolin

✅️Slon Fridolin a jeho jezdec Fred se chtějí vydat na cestu objevu. Aby byl rychlejší, Fridolin se postavil na kola a nyní potřebují jen malého společníka, aby je vytáhl a vzal na cestu. Tímto způsobem podporují děti v pohybu, procházení a běhu. A je toho ještě co objevovat. Barevné květinové chrastění, praskání v uchu nebo pískání uvnitř textilie dolly poskytují vzrušení. Barevné stuhy, texturované látky a různé povrchy stimulují dotyk, dotek a pocit. Ve fázi zubů Fridolin svým kousavým elementem podporuje ty nejmenší. Je zajištěna zábava a zábava, a tak slon podporuje hravým způsobem koordinaci, motorické dovednosti a logické porozumění. Je to věrný přítel mazlit se, mazlit se a milovat...



Done by Deer tahací krokodýl Croco zelený

Done by Deer tahací krokodýl Croco zelený

✅️Třídit tvary a zjistit, jak se znovu objevují v Crocově břiše. Vytáhněte zlatou smyčku e a Croco uvolní tři tvary, připravený k dalšímu pokusu. Můžete se také projít s Croco, protože srdečný krokodýl rád navštěvuje místa. S Pull Sorting Box se ty nejmenší naučí rozpoznávat tvary a barvy a zároveň zlepšují svoji schopnost soustředit se a koordinaci ruka-oko. Podrobnosti : rozměry: 11,5 x 24,5 x 11 cm Materiál: lakovaná překližka a čajové dřevo na vodní bázi, měkká kolečka Doporučení pro péči: lze otřít vlhkým prostředkem hadřík Věk: od 12 měsíců..



Done by Deer tahací slon Elephant Elphee modrý

Done by Deer tahací slon Elephant Elphee modrý

✅️Elphee na kolech vás bude provázet skrz naskrz. Slon Elphee je super měkký a mazlivý. Elphee je vždy připraven hrát. Magnetické nožičky Elphee jsou připevněny k magnetům ukrytým v autě. Mohou být snadno odstraněny, pokud chcete jít spát se svým přítelem Done by Deer. Elphee vybízí ty nejmenší, aby podnikli první kroky. Podrobnosti : Rozměry Elphee: 28 x 28 x 18 cm Rozměry vozíku : 14 x 19 cm Materiál: 100% bavlna Vozík na materiál: kolečka z plastu / měkkého plastu Výplň: polyesterová vlákna Rada pro péči: lze otřít vlhkým hadříkem Věk: od 12 měsíců..



Done by Deer tahací žirafa Giraffi Raffi růžová

Done by Deer tahací žirafa Giraffi Raffi růžová

✅️Raffi na kolech vás bude provázet skrz naskrz. Dlouhé krky jsou pro dlouhé objetí a žirafa Raffi je super měkká a mazlivá kamarádka Done by Deer. Raffiho magnetické nožičky jsou připevněny k magnetům ukrytým v autě. Ty lze snadno odstranit, když je čas na objetí. Raffi vybízí ty nejmenší, aby si procvičili své první kroky. Podrobnosti : Rozměry Raffi: 30 x 43 x 18 cm Rozměry vozíku : 14 x 19 cm Materiál: 100% bavlna Vozík na materiál: kolečka z plastu / měkkého plastu Výplň: polyesterová vlákna Rada pro péči: lze otřít vlhkým hadříkem Věk: od 12 měsíců..



Done by Deer ™ tahací zvířátko žirafa Raffi hořčicově žlutá

Done by Deer ™ tahací zvířátko žirafa Raffi hořčicově žlutá

✅️Raffi na kolečkách vás bude následovat v dobrém i zlém. Dlouhé krky jsou na dlouhé objímání a žirafa Raffi je super měkký a přítulný kamarád Done by Deer . Raffiho magnetické nožičky jsou připevněny k magnetům, které jsou ukryty uvnitř vozíku. Ty lze snadno odstranit, když je čas na objetí. Raffi povzbuzuje malé děti k nácviku prvních krůčků. Podrobnosti o produktu: Rozměry Raffi (délka x šířka x výška): 30 x 43 x 18 cm. rozměry vozíku (délka x šířka): 14 x 19 cm materiál Raffi: 100 % bavlna Výplň Raffi: 100 % polyesterová vlákna Materiál vozíku: plast / kolečka z měkkého plastu Pokyny pro údržbu: Otřete měkkým, vlhkým hadříkem. Věk: od 12 měsíců Pozor Používejte pouze pod..



EverEarth® Hudební vlak

EverEarth® Hudební vlak

✅️S hudebním vláčkem od EverEarth® se dítě hravě učí. Malé děti sbírají své první auditivní a motorické zkušenosti a zažívají napínavá dobrodružství s krokodýlem. Všechny výrobky EverEarth® se pomalovávají barvami na vodní bázi. Neobsahují chemické škodlivé látky. Dítě proto může dát hračky bez starosti do pusy. Udržitelnost je pro EverEarth® velmi důležitá. Proto se vyrábí všechny hračky z dřevin certifikovaných FSC®, které získává EverEarth® z vlastního udržitelného lesního hospodářství. Všechny EverEarth® výrobky jsou zaoblené, nemají ostré rohy, o které by se dítě mohlo zranit. Podrobnosti: Materiál: dřevo Věk: od 18 měsíců..



Hape Discovery Train

Hape Discovery Train

✅️Dřevěný vlak kočujících zvířat. Těchto osm tvarů lze skládat. Stisknutím modrého komínu lokomotivy zazní zvuk. Co-Branding Hape & Kids II Kids II si stanovila za cíl vyvíjet produkty, které obohacují každodenní život v prvních letech. Hračky, houpačky, dětské židle a jiné typy doplňků pro kojence a malé děti obohatily život mnoha rodin od roku 1969. Podrobnosti: Série: Baby Einstein Materiál: dřevo, ABS, Metal, PP, PE Položky: 17 Věk: Od 18 měsíců úcta Nevhodné pro děti do 18 měsíců. Používejte pouze pod dohledem dospělých. Nebezpečí zranění!..



Hape Rollkitten Dante

Hape Rollkitten Dante

✅️Kotě Roll Dante se ráda potuluje se svými kamarády. Jednoduše zatlačte na záda a sledujte, jak vrtí ocasem, když se naklání dopředu. Detaily produktu: Rozměry: 10 x 15 x 16 cm Materiál: Dřevo Pogumovaná kola Posuvná kočičí kočka Dante vyrobená ze dřeva Při použití tlaku se posouvá shora dolů a pohybuje ocasy Podporuje vnímání a motorické dovednosti Věk: od 12 měsíců úcta Nevhodné pro děti do 12 měsíců . Nebezpečí uškrcení v důsledku dlouhého kabelu!..


Tahací hračky 2,5 (50%) 25 x hodnotené

Kategorie produktů tahaci hracky obsahuje 18 záznamů.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte tahací hračky? Poradíme jak vybrat Tahací hračky, z výběru eshopů.
© 2021 porovnání zboží Kontakt