Smart Games


Mindok  -  SMART 131 – Angry Birds - Staveniště

Mindok - SMART 131 – Angry Birds - Staveniště

✅️Mindok  -  SMART 131 – Angry Birds - Staveniště Hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Postavte pevnost pro prasata a dobyjte svět! Tato logická hra založená na principech oblíbených her z řady SMART games pořádně potrápí vás mozek. Umístěte 4 herní dílky na staveniště tak, aby byla vidět jen některá prasata. Čas od času se ukáže i jeden z naštvaných ptáků! Tato hra z řady SMART games pro jednoho hráče od 7 let je rozhodně větší výzva, než se na první pohled zdá. 7+..



Mindok 124 - Noemova Archa

Mindok 124 - Noemova Archa

✅️​Mindok 124 - Noemova Archa Hlavolamová hra ze série magnetických cestovních her z řady SMART games. Druhů zvířátek je tolik a do Archy se vejdou jen tak tak. Proto je třeba velmi dobře přemýšlet, jak je do útrob lodi naskládat. Důležité je, aby páry jednotlivých druhů vždy byly u sebe. Ujistěte se, že všechna zvířátka budou na palubě před tím, než archa vypluje. Hra je v českém jazyce. 5+..



Mindok 300600 - SMART - Na ledové kře rozšíření

Mindok 300600 - SMART - Na ledové kře rozšíření

✅️Líbí se vám hra Na ledové kře? Nyní můžete posunout hru ještě dál. Pomozte maskovat se i dalším zvířatům. V tomto rozšíření najdete 60 nových rébusů. Ke hraní tohoto rozšíření potřebujete herní desku a herní dílky ze základní hry. 6 - 99 let Počet hráčů: 1 Doba hraní: 20 min..



Mindok 300747 - SMART - Den a noc

Mindok 300747 - SMART - Den a noc

✅️SMART - Den a noc - Mindok 300747 Vhodné pro děti od 3 let Počet hráčů: 1 Doba hraní: 20 min Den a noc je hra plná zábavy a skvělých možností rozvoje. Děti se učí barvy a tvary a při stavbě figurek veselých panáčků, stromů, domečků a spousty dalších věcí. Při tom rozvíjejí své schopnosti. V této hře následují náročnější rébusy po jednodušších, stejně jako následuje noc po dni. Den a noc je zároveň hra, hlavolam i hračka, která rozvíjí logické myšlení a prostorovou představivost dětí..



Mindok 300914 - Tučňáci na ledu

Mindok 300914 - Tučňáci na ledu

✅️Mindok 300914 - Tučňáci na ledu 6+ Počet hráčů: 1 Doba hraní: 20min Pět tučňáků se pohybuje po ledové ploše. Ledové kry se posouvají a srážejí a tučňáci na nich tancují a kloužou všemi směry. Dokážete prolomit ledy a poskládat všechny kry na herní desku? A budou všichni tučňáci na správných místech? Tučňáci na ledu je logická hra, která vás nenechá chladnými. Pro každého hráče je to dvojitá výzva. Je třeba nejen umístit všechny dílky na správná místa, ale také vybrat pro každý dílek ten správný tvar...



Mindok 301065 - SMART - Barevný kód

Mindok 301065 - SMART - Barevný kód

✅️SMART - Barevný kód - Mindok 301065 5+ Vytvořte barevný kód podle zadání z 18 průhledných destiček. Vyberte správné destičky a naskládejte je do stojánku ve správném pořadí. 100 rébusů pro každého...



Mindok 301072 - SMART - IQ FIT

Mindok 301072 - SMART - IQ FIT

✅️SMART - IQ FIT - Mindok 301072 6+ Malý hlavolam v kompaktní krabičce. Obsahuje 100 rébusů s 3D dílky. ..



Mindok Smart Games Barevný lov

Mindok Smart Games Barevný lov

✅️Žáby a ještěrky jsou hlavolamem ve 3D formátu, kdy mají děti za úkol seskládat připravené prvky do plochy. K dispozici mají průsvitná zvířátka, která s podkladem mění barvu. Přednosti: rozvíjí soustředění a logickou úvahu Kupte dětem zajímavý hlavolam! Vhodné pro děti od 7 let Počet hráčů: 1 Průměrná délka hry: 5 min. Rozměr balení: 24,5 x 17,5 x 4,8 cm..



Mindok Smart Games Chytré autíčko mini

Mindok Smart Games Chytré autíčko mini

✅️3D hlavolam s 24 rébusy mohou děti řešit ve formě sestavování mini autíčka. Děti mají za úkol dle připraveného zadání sestavovat autíčko v kombinaci se čtyřmi dílky v dané variantě. Přednosti: rozvíjí soustředění a logickou úvahu Kupte dětem zajímavý hlavolam! Vhodné pro děti od 6 let Počet hráčů: 1 Průměrná délka hry: 5 min. Rozměr balení: 8,2 x 8,2 x 8,2 cm..



Mindok Smart Games Chytrý farmář

Mindok Smart Games Chytrý farmář

✅️Chytrý farmář je hlavolamem ve 3D formátu, kdy mají děti za úkol sestavit ohradu tak, aby mělo každé zvířátko ohradu samostatně. K dispozici mají malí řešitelé 3 dílky plotu, což není pro rozdělní louky zase tak moc. Pokud se to řešiteli podaří, budou mít všechna zvířátka co pít. Přednosti: rozvíjí soustředění a logickou úvahu Kupte dětem zajímavý hlavolam! Vhodné pro děti od 5 let Počet hráčů: 1 Průměrná délka hry: 5 min. Rozměr balení: 24 x 24 x 6 cm..



Mindok Smart Games IQ Kostka

Mindok Smart Games IQ Kostka

✅️IQ Kostka je hlavolamem ve 3D formátu, kdy mají děti za úkol poskládat z připravených dílků kostku. K dispozici mají 7 dílků, což není pro vyřešení 3D rébusů tak snadné. Průhledný obal je příhodnou hrací deskou na cestách. Přednosti: rozvíjí soustředění a logickou úvahu Kupte dětem zajímavý hlavolam! Vhodné pro děti od 8 let Počet hráčů: 1 Průměrná délka hry: 5 min. Rozměr kostky: 5,5 x 5,5 cm Rozměr balení: 12,4 x 12,4 x 12,4 cm..



Mindok Smart Games IQ Stars

Mindok Smart Games IQ Stars

✅️IQ stars jsou hlavolamem ve 3D formátu, kdy mají děti za úkol seskládat připravené prvky do plochy. K dispozici mají 7 dílků, což není pro vyřešení 120 rébusů tak snadné. Uzavírací pouzdro je příhodnou hrací plochou na cestách. Přednosti: rozvíjí soustředění a logickou úvahu Kupte dětem zajímavý hlavolam! Vhodné pro děti od 6 let Počet hráčů: 1 Průměrná délka hry: 5 min. Rozměr balení: 9,9 x 14,6 x 3 cm..



Mindok Smart Games Korálový útes

Mindok Smart Games Korálový útes

✅️Korálový útes je hlavolamem ve 3D formátu, ve kterém mají děti za úkol seskládat připravené prvky tak, aby byly vidět pouze rybičky zobrazené v zadání. Vyřešení 48 rébusů tak snadné. Přednosti: rozvíjí soustředění a logickou úvahu optimální pro zabavení na cestách Kupte dětem zajímavý hlavolam! Vhodné pro děti od 4 let Počet hráčů: 1 Průměrná délka hry: 5 min. Rozměr balení: 16,5 x 16,4 x 1,5 cm..



Mindok Smart Games Králičí nora

Mindok Smart Games Králičí nora

✅️Králičí nora je hlavolamem ve 3D formátu, ve kterém mají děti za úkol najít nový domov pro králíčky. Neměli by však narušovat domov pana jezevce nebo paní lišky. Proto by bylo fajn najít správná místa se samostatnými vchody. Vyřešení 48 rébusů není tak snadné. Přednosti: rozvíjí soustředění a logickou úvahu optimální pro zabavení na cestách Kupte dětem zajímavý hlavolam! Vhodné pro děti od 4 let Počet hráčů: 1 Průměrná délka hry: 5 min. Rozměr balení: 16,5 x..



Mindok Smart Games Skákej

Mindok Smart Games Skákej

✅️Mindok Smart Games Skákej Hra pro 1 hráče obsahující 60 rébusů. Děti mají za úkol se zajíčky poskakovat tak, aby se ukryli co nejdříve před mlsnými liškami do nory. Přednosti: herní deska s úložným prostorem příhodná hra na cestování Kupte dětem hru Skákej a zahrejte s s nimi! Vhodné pro děti od 7 let Materiál: karton, plast Počet hráčů: 1 Délka hry: 5 min. Obtížnost: snadná Rozměry balení: 24 x 17 cm..



Mindok Tangramy Zvířata

Mindok Tangramy Zvířata

✅️Mindok Tangramy Zvířata Sedm modrých magnetických dílků, které snadno přilnou k podložce jsou podkladem pro sestavení různých obrázků znázorněných na předloze. Dílky jsou i se zadáním umístněny v praktickém balení magnetické knížečky se zapínáním. Ta se stává dobře přenosným hlavolamem, který je výhodný nejen doma, ale i na cestách, třeba když dojde šťáva v Power bance pro chytrá zařízení. Přednosti: posilují logické uvažování trénují vizuální..



Smart Games Čarovný les

Smart Games Čarovný les

✅️Smart Games Čarovný les Hlavolam ve formě hledání kouzelné cesty přes tajuplný les. Na každé straně listovací knížky je odlišné zadání s úkolem volit správnu pozici cesty tak, aby se dalo projít lesem. Na cestě jde potkat čarodějnici, jednorožce, magické houby, černou kočku nebo proměna v žábu.  Hra je určena pro jednoho hráče. Hra má 48 stran od jednoduchého po složitější zadání. Je optimální na cesty. Magnetické dílky nesklouzávají z povrchu, ale pěkně drží na jednotivých..



Smart Games Červená Karkulka

Smart Games Červená Karkulka

✅️Smart Games Červená Karkulka Zábavná hlavolamová hra na motivy známé pohádky je určená pro předškoláky. Hráči mají za úkol najít správnou lesní pěšinu k babiččině chaloupce. Je potřebné rozmístnit Karkulku, stromy a chaloupku na hrací desku. Je nutné být ve střehu před hladovým mazaným vlkem, proto se staví dvě pěšinky. Jedna pro Karkulku a druhá pro vlka. Kdo z nich se dotane dříve do cíle dříve, rozhodnou hráči v této hře. Obsah balení: 48 zadání - 24 bez vlka a 24 s..


Smart Games 2,25 (45%) 15 x hodnotené

Kategorie produktů smart games obsahuje 18 záznamů.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte smart games? Poradíme jak vybrat Smart Games, z výběru eshopů.
© 2020 porovnání zboží Kontakt