Sigikid


sada příborů sigikid Lolo Lombardo

sada příborů sigikid Lolo Lombardo

✅️Dokonce i batolata mají rádi, že si mohou lžíci nebo rozvětvit vlastní jídlo. Protože pak se můžete sami rozhodnout, která pochoutka vám přijde do úst! Odpovídající sérii zábavných dětských postrojů jsou nyní k dispozici také sady příborů, zde s motivem důvěryhodného slona Lolo Lombarda. Tvar přátelský k dětem usnadňuje vašemu dítěti bezpečně si zvyknout na manipulaci s příbory. Podrobnosti: Můj první příbor Rukojeť lžíce a vidlice mají zaoblený tvar, takže malé ruce dokážou dobře uchopit první příbor Krásné motivy z populárních sigikidových řad přinášejí legraci ke stolu Rozměry: 14 cm Materiál: nerezová ocel, plastová rukojeť ABS Vhodné do myčky nádobí Nevhodné pro..



sada příborů sigikid Schnuggi

sada příborů sigikid Schnuggi

✅️Lžíce chutné ovesné kaše lžičkou nebo kousáním ovoce vidličkou znamená pro vaše dítě trochu větší nezávislost. Aby byla ještě zábavnější, je zde sada růžových příborů odpovídající sérii ovcí Schnuggi. Tvar přátelský k dětem usnadňuje vašemu dítěti bezpečné používání příborů. Příjemný doplněk: odpovídající melaminový nádobí. Podrobnosti: Můj první příbor Rukojeti lžíce a vidličky mají zaoblený tvar, takže malé ruce dokážou dobře uchopit první příbor. Krásné motivy z populárních sigikidových řad přinášejí legraci ke stolu Rozměry: 14 cm Materiál: nerezová ocel, plastová rukojeť ABS Vhodné do myčky nádobí Nevhodné pro mikrovlnné trouby Věk: od 6..



sigikid Active Cushion Caterpillar - Baby Activity

sigikid Active Cushion Caterpillar - Baby Activity

✅️Housenka pro všechny případy - pro pokládání, podporu a objevování. Velká polštář a hrací polštář o délce cca. 71 cm doprovází děti po mnoho let. Děti lezoucího věku prozkoumávají hmatové a akustické prvky se všemi smysly: praskající fólie v dlouhých pocitech, kroužek na zuby, květ zubů a chrastící prsten na nohou a chrastící, pískající a praskající fólie skrytá uvnitř nohou. Zrcadlo nabízí další optické podněty a rychle přitáhne pozornost vašeho malého oblíbeného! Pro starší děti je barevná housenka velmi populární jako mazlivá poduška v rohu na čtení nebo v posteli. Program sigQid PlayQ Baby Activity + Learning podporuje svými aktivními textilními hračkami různé fáze..



sigikid Aktivní čenichová housenka

sigikid Aktivní čenichová housenka

✅️DVA v JEDNU - Aktivní tabulové listy jsou nejen pro mazlení, ale je zde také co objevovat! Fascinující buldozerová housenka potěší ty nejmenší od narození a je vždy na místě. Takzvané šňupací tabáky jsou zvláštní kus látky - první přítel a nepostradatelný společník - často i mimo věk dítěte. Dávají dítěti sání, mazlení, mazlení a pohodlí ve všech situacích. Ale co je to za zvuk? Do Schnuffeltuchu byla zpracována praskající fólie, která vašemu miláčku předává akustické podněty a vzbuzuje tak zvědavost. Kromě toho byl suchý zip použit k připevnění zubů, které lze před praním snadno odstranit. Ty vytvářejí úlevu ve fázích kroucení vašeho dítěte. Díky těmto funkcím je..



SIGIKID Aktivní hračka - zrcadlová květina 40120

SIGIKID Aktivní hračka - zrcadlová květina 40120

✅️Aktivní hračka"zrcadlová květina" Číslo výrobku: 40120 Zajímavé: Veselé zrcadlo s mnoha malými detaily a funkcemi, které zvou k uchopení a objevení. S vibračním chrastítkem (včelka), chrastí, kvičí a šustí Rozměr: 30 cm Svrchní materiál: bavlna, plyš Výplň: polyesterová vata Lze prát na 30 °C..



SIGIKID Aktivní pejsek polštářek

SIGIKID Aktivní pejsek polštářek

✅️Pejsek pro všechny případy - k podložení, ke hraní a k objevování. Velká hračka a měkký polštářek pro děti na mnoho let. Pejsek disponuje haptickými a akustickými prvky: šustící fólií v uších, chratítkem v míčku, kvikem v těle. U větších dětí lze použít jako měkký polštářek v posteli. Sigikid program PlayQ děti učí a podporuje svými textilními aktivními hračkami v prvních 12 měsících různými stupněmi vývoje. Optika, haptika a akustika - dětské hračky této kolekce zvou k objevování a hraní a zároveň děti učí. Nikdy víc se člověk nenaučí tolik za krátký čas jako v prvních rocích života. Předtím nebylo rodičům a prarodičům umožněno dopřát dětem a vnoučatům tyto..



sigikid Aktivní spirální les novorozená aktivita

sigikid Aktivní spirální les novorozená aktivita

✅️Perfektní aktivní dětská hračka na cestách. Vesele barevné spirálové přívěsky jsou ideálním společníkem v prvním roce života. Díky svému praktickému tvaru jsou rychle ovinuté na rukojeti dětské misky a pohybují se tak na cestách. Model Wald má na koncích praskající listy. Styl houby také praskne a na zádech je zrcadlo připojené suchým zipem. Veverka je vybavena chrastítkem, a tak odměňuje první pokusy o uchopení tichým zvukem. Sova je připojena k chrastícímu chrastítku. Pokud se na něj dítě přitáhne, ptáček se vtipně vtáhne zpět do své výchozí polohy. Měkké materiály jsem připoutal k uchopení a pocitu. Jaká zábava a jaká zábava aktivní hračka podporuje koordinaci dítěte s očima...



sigikid Batoh malý Frido Hasič

sigikid Batoh malý Frido Hasič

✅️Hasiči jsou odvážní, stateční a nebojácní a vždy, když je potřebujete. Stejně jako hasič Frido! Populární taška se prezentuje v novém vzhledu s reflexními pruhy, které nejen skvěle vypadají, ale také poskytují lepší viditelnost. Podrobnosti: Rozměry : 25 x 22 x 11 cm Snadno se čistí navlhčeným hadříkem Materiál: Nylon Věk: od 3 let..



sigikid Batoh velký Frido Firefighter

sigikid Batoh velký Frido Firefighter

✅️Hasiči jsou odvážní, stateční a nebojácní a vždy, když je potřebujete. Stejně jako hasič Frido! Populární taška se prezentuje v novém vzhledu s reflexními pruhy, které nejen skvěle vypadají, ale také poskytují lepší viditelnost. Podrobnosti: Rozměry : 30 x 12 x 26 cm Snadno se čistí navlhčeným hadříkem Materiál: Nylon Věk: od 3 let..



SIGIKID Box na svačinu Kily Keeper

SIGIKID Box na svačinu Kily Keeper

✅️Oddělená krabička pro zeleninu nebo ovoce. Tak se chuť potravin nepomíchá. Malá mistička je vyjmutelná a samostatně umyvatelná. Obě strany disponují stabilním uzávěrem, který je pevný. Boxy na svačinu od Sigikid jsou z polypropylenu. Neobsahují žádné změkčovače (bez obsahu BPA). Box je pachově neutrální. Podrobnosti: Číslo výrobku výrobce: 24781 Rozměr: 17 x 11 x 7 cm Materiál: 100% polypropylen Čištění: Ruční mytí Věk: od 3 let. Upozornění! Box a extra přihrádka na ovoce jsou vhodné do myčky, ale doporučuje se umývání v ruce, aby se šetřil motiv...



sigikid Boys fleece celková nálada indigo

sigikid Boys fleece celková nálada indigo

✅️Ze sbírky sigikid. Kvalita, která stojí za to vidět! Pěkná fleece celkově s bavlněnou podšívkou v chladném tisku Allover, kapucí a roztomilým výšivkou v přední části. Celoplošný zip s ochranou brady usnadňuje oblékání a vzlétnutí. Detaily produktu: Materiál: Horní materiál: 100% polyester podšívka: 100% bavlna Lze prát do 40 ° C Vhodné pro sušičky..



sigikid cestovní polštář Hoppe Dot

sigikid cestovní polštář Hoppe Dot

✅️HOPPE DOT - S dobrosrdečným poníky v módní růžové skvrnité podobě se malé holčičky doslova narodí s láskou ke koním! Od dudlíků a hudebních boxů po ruční loutky jsou v této dárkové řadě zahrnuty všechny články týkající se potřeb kojenců a batolat. Cuddly 25 cm vysoký polštář na krk poskytuje podporu dětským a dětským hlavám, a je proto praktickým společníkem na silnici - daleko za věkem dítěte a batole. Díky plyšové látce a měkké výplni je polštář na krku tak pohodlný na nošení. Ať už na delších cestách nebo na krátkých výletech po kočárku, musí se chocholatý polštář jít s vámi. Díky kvalitnímu zpracování vydrží cestovní polštář také odolávat častému praní..



SIGIKID Chrastítko klokan

SIGIKID Chrastítko klokan

✅️První zábava pro malé zvířecí kamarády. Sladký kokan je vhodná pro první pokusy uchopení. Je vhodná pro děti od 3. měsíce. Díky skvělému tvaru se dobře drží. Pokud se bude zvířátkem pohybovat, ozve se veselý chrastící zvuk. Podrobnosti: • Číslo výrobku výrobce: 41190 • Materiál: Polyster • Výplň: polyesterová vata • Lze prát na 30 °C • Věk: od 3 měsíců..



SIGIKID Chrastítko krokodýl

SIGIKID Chrastítko krokodýl

✅️První zábava pro malé zvířecí kamarády. Sladké chrastítko ve tvaru krokodýla je skvělé pro první pokusy uchopení a je vhodné pro děti od 3. měsíce. Díky skvělému, měkkému tvaru se dobře drží. V případě že ho stlačíte, uslyšíte legrační chrastící zvuky. Podrobnosti: • Číslo výrobku výrobce: 41178 • Materiál: Polyster • Výplň: polyesterová vata • Lze prát na 30 °C • Věk: od 3 měsíců..



SIGIKID Chrastítko ovečka

SIGIKID Chrastítko ovečka

✅️První zábava pro malé zvířecí kamarády. Sladká ovečka je vhodná pro první pokusy uchopení. Je vhodná pro děti od 3. měsíce. Díky skvělému tvaru se dobře drží. Pokud se bude zvířátkem pohybovat, ozve se veselý chrastící zvuk. Podrobnosti: • Číslo výrobku výrobce: 41189 • Materiál: Polyster • Výplň: polyesterová vata • Lze prát na 30 °C • Věk: od 3 měsíců..



SIGIKID Chrastítko zajíček

SIGIKID Chrastítko zajíček

✅️Malý zajíček, velká zábava. Roztomilý zajíček pobaví všechny děti. Dlouhé uši, přátelský obličej a veselé puntíky jsou to pravé k objevování. Měkký mix materiálu je vhodný pro malé dětské ruce. Pokud se zajíčkem bude pohybovat ozve se chrastící zvuk. Podrobnosti: • Číslo výrobku výrobce: 41169 • Materiál: Polyster • Výplň: polyesterová vata • Lze prát na 30 °C • Věk: od 3 měsíců..



sigikid deka Boschel medvěd

sigikid deka Boschel medvěd

✅️Boschel medvěd - medvědí síla je Váš doprovod od začátku! Medvídek na mazlení - série je určena jak pro kluky tak holky. Od muchláčka, přes hrací hodiny až k dece na mazlení, všechny naše produkty se starají o potřeby miminek. Deka na mazlení je univerzální na denní využití, má velikost 100 x 75 cm. Bud´ jako deku na plazení anebo zahřátí ve skořápce pro miminko anebo v kočárku, udělá Vám a vašemu miminku deka radost. Krámová látka z polyesteru, barevné ohraničení z bavlny. Vyšívané kontury z radostných medvídků dělají z deky nepřehlednutelný kousek. Všechny materiály jsou velmi kvalitně zpracovány a vydrží i častější praní. Deka na mazlení je od 1. dne vhodná pro miminko. sigikid..



sigikid Deka Koala Urban Baby Edition

sigikid Deka Koala Urban Baby Edition

✅️Šedé, béžové a pastelové odstíny jsou totální kyčle. sigikid předefinuje tento trend a představuje okouzlující edici Urban baby ve stylu přátelském dětem. Kombinace materiálů je velmi elegantní a malá koala byla skvěle implementována. Plyšová měkká mikrovlákna a barevné bavlněné tkaniny dodávají dětské hračce nezaměnitelný sigikid - Touch. Od Schnuffeltuch přes hudební skříňku až po Rasselgreifling najdete všechny články o potřebách kojenců v této sérii. Díky rozměrům 100 x 75 cm lze plyšovou přikrývku pružně používat v každodenním životě. Ať už jako prolézavá přikrývka, jako oteplovací potah na dětské sedačce nebo v kočárku, přikrývka vám i vašemu malému miláčku..


Sigikid 4,25 (85%) 13 x hodnotené

Kategorie produktů sigikid obsahuje 18 záznamů.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte sigikid? Poradíme jak vybrat Sigikid, z výběru eshopů.
© 2020 porovnání zboží Kontakt