Pro děvčata


LEGO Disney Princess 41164 Kouzelný domek na stromě

LEGO Disney Princess 41164 Kouzelný domek na stromě

✅️LEGO® domek na stromě, inspirovaný Ledovým královstvím 2, si mohou holčičky sestavit z 302 dílků. Poté si mohou přehrát příběh, kdy budou hledat truhlu s pokladem a také navštíví malé králíčky v lese. Pokud se podaří ulovit ryby, po návratu z lesa si je mohou upéct malí kamarádi na ohýnku. Holčičky budou moci také zkoumat tajemné kameny v lese. Obsah balení: celkem 302 dílků minifigurky Anny, Mattiase, Olafa a 2 králíčků Kupte dětem kouzelný domek na stromě! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast Počet..



LEGO Disney Princess 41165 Anna a výprava na kánoi

LEGO Disney Princess 41165 Anna a výprava na kánoi

✅️Kanoi Anny a Olafa si mohou holčičky sestavit ze 108 dílků. Poté si mohou přehrát příběh, kdy se vypraví do začarovaného lesa daleko od Arendelle. U břehu mohou krmit malého králíčka a pustit se do zábavného houpání na houpačce a klouzačce u řeky. Musí být ale obezřetní před Obrem Země. Obsah balení: celkem 108 dílků minifigurky Anny, Olafa a králíčka Kupte dětem kouzelný domek na stromě! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Počet dílů: 108 Rozměry říční krajiny: 8 x 28 x 15 cm Rozměry kánoe: 3 x 9 x 3 cm Rozměry..



LEGO Disney Princess 41167 Království Arendelle

LEGO Disney Princess 41167 Království Arendelle

✅️Trojposchoďový zámek podle námětu Ledového království II si mohou holčičky poskládat z 521 dílků. V zámku si mohou holčičky hrát v s princeznami v trůnním sále, také ho ukázet kočičce a ptáčkům. Potom se monou vypravit na trh pro ryby a chléb. Aby přinesly jídlo pro společnou večeři s Kristoffem až se vrátí z lovu ryb. Večer se princezny uloží v zámecké ložnici do postýlky s měkkou peřinou. Stavebnice LEGO jsou velmi kvalitními výrobky na trhu s hračkami, ověřené dlouhodobým působením na evropském trhu. Jsou navrženy a..



LEGO Disney Princess 41168 Elsina kouzelná šperkovnice

LEGO Disney Princess 41168 Elsina kouzelná šperkovnice

✅️Šperkovnici podle námětu z Ledového království II si mohou holčičky poskládat z 300 dílků. Stavebnice LEGO jsou velmi kvalitními výrobky na trhu s hračkami, ověřené dlouhodobým působením na evropském trhu. Jsou navrženy a vyrobeny tak, aby byly bezpečné a jednotlivé dílky do sebe precizně zapadaly. Přednosti: stavění z dílků trénuje trpělivost rozvíjí motoriku a prostorovou představivost Obsah balení: celkem 300 dílků, 2 LEGO® prsteny zrcadlo s otáčející se Elsou, mýtický vodní duch Nokk speciální..



LEGO Disney Princess 41169 Olaf

LEGO Disney Princess 41169 Olaf

✅️Olafa z Ledového království II, si mohou holčičky postavit ze 122 dílků. Stavebnice LEGO jsou velmi kvalitními výrobky na trhu s hračkami, ověřené dlouhodobým působením na evropském trhu. Jsou navrženy a vyrobeny tak, aby byly bezpečné a jednotlivé dílky do sebe precizně zapadaly. Přednosti: stavění z dílků trénuje trpělivost rozvíjí motoriku a prostorovou představivost Obsah balení: celkem 122 dílků modrý motýlek, Olafův deník s tužkou mrkvový nasazovací nos Kupte slečnám stavebnici s Olafem! Vhodné pro děti od 6..



LEGO Disney Princess 43170 Vaianino oceánské dobrodružství

LEGO Disney Princess 43170 Vaianino oceánské dobrodružství

✅️Katamarán Camakau si mohou holčičky postavit ze 46 dílků kvalitní stavebnice Lego Disney Princess, určené pro předškolačky a malé žačky. Po sestavení plachetnice a vypnutí plachty mohou holčičky pomoci veslovat a překonávat vlny. Mohou si přehrát příběh statečné Vaiany odehrávající se na mořské hladině. Přednosti: stavěním si děti rozvíjí jemnou motoriku velmi kvalitně vyrobené dílky do sebe přesně zapadají Vyberte dětem kvalitní stavebnici Lego! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast Počet dílků: 46 Rozměry balení: 12 x 14 x 5..



LEGO Disney Princess 43172 Elsa a její kouzelný ledový palác

LEGO Disney Princess 43172 Elsa a její kouzelný ledový palác

✅️Princezna Elsa se bude krásně vyjímat v postaveném paláci. V jejích schopnostech bude odkrýt most se skluzavkou  a nechat přijet Annin kočár. Naservíruje čaj a dort v obrovské vstupní hale. Zatím si venku budou hrát Olaf, Marshmallow a sněhuláčci. Bude milé si zažít nová ledová dobrodružství. Stavebnice LEGO jsou velmi kvalitními výrobky na trhu s hračkami, ověřené dlouhodobým působením na evropském trhu. Jsou navrženy a vyrobeny tak, aby byly bezpečné a jednotlivé dílky do sebe precizně zapadaly. Přednosti: stavění z..



LEGO Disney Princess 43173 Šípková Růženka a královský kočár

LEGO Disney Princess 43173 Šípková Růženka a královský kočár

✅️Kočár Šípkové Růženky si mohou holčičky postavit z 62 dílků kvalitní stavebnice Lego Disney Princess, určené pro předškolačky a malé žačky. Po sestavení kočáruu mohou holčičky posadit princeznu do kočáru, zabalit dort a svíčku a vyrazit na lesní párty za kamarádkou sovou. Přednosti: stavěním si děti rozvíjí jemnou motoriku velmi kvalitně vyrobené dílky do sebe přesně zapadají Vyberte dětem kvalitní stavebnici Lego! Vhodné pro děti od 5 let Materiál: plast Počet dílků: 62 Rozměry balení: 12 x 14 x 5 cm Země původu: EU..



Lego Disney Princess 43174 Mulan a její pohádková kniha

Lego Disney Princess 43174 Mulan a její pohádková kniha

✅️Princeznu Mulan a její svět objeví holčičky po otevření této speciální Lego knihy. V jejím mikro světě se mají možnost setkat s postavami Khan a Cri-Kee Li, také Shangem a jeho výcvikem. Pod švestkou při odpočinku na čajovém dýchánku mohou rozjímat, zda se Mulan podaří ochráni její rodinu. Přednosti: stavění rozvíjí jemnou motoriku a trpělivost dílky jsou vyrobeny z kvalitního materiálu Kupte holčičkám stavebnici Disney Princess! Vhodné pro děti od 5 let Materiál: plast Počet dílků: 124 Rozměry balení: 19 x 21 x 6 cm Země..



LEGO Disney Princess 43175 Anna a Elsa a jejich pohádková kniha

LEGO Disney Princess 43175 Anna a Elsa a jejich pohádková kniha

✅️Princeznu Elsu a její svět Ledového království, objeví holčičky po otevření této speciální Lego knihy. V jejím mikro světě se mají možnost setkat s postavami, jako je princezna Anna nebo třeba sněhulák Olaf. Na hradě Arendelle s přístupným interiérem, si mohou přehrávat příběhy podle známých scén z filmu. Princezně Anna doprovází svoji sestru Elsu ve zpěvu známé melodie. Přednosti: stavění rozvíjí jemnou motoriku a trpělivost dílky jsou vyrobeny z kvalitního materiálu Kupte holčičkám stavebnici Disney..



LEGO Disney Princess 43177 Bella a její pohádková kniha dobrodružství

LEGO Disney Princess 43177 Bella a její pohádková kniha dobrodružství

✅️Princeznu Bellu a její svět objeví holčičky po otevření této speciální Lego knihy. V jejím mikro světě se mají možnost poznat hrad, zatancovat si na tanečním parketu, posedět u šálku čaje paní Pottsové nebo s Cogsworthem proniknout do tajemné místnosti. Přednosti: stavění rozvíjí jemnou motoriku a trpělivost dílky jsou vyrobeny z kvalitního materiálu Kupte holčičkám stavebnici Disney Princess! Vhodné pro děti od 5 let Materiál: plast Počet dílků: 111 Rozměry balení: 19 x 21 x 6 cm Země původu: EU..



LEGO Disney Princess 43178 Popelka a oslava na zámku

LEGO Disney Princess 43178 Popelka a oslava na zámku

✅️Zámek princezny Popelky si mohou holčičky postavit ze 168 dílků kvalitní stavebnice Lego Disney Princess, určené pro předškolačky a malé žačky. Po sestavení zámku mohou holčičky pomoci v zámecké kuchyni připravit dort na očekávanou párty. Zatím co Lucifer a Bruno budou odpočívat ve peřinách ve věži. Přednosti: stavěním si děti rozvíjí jemnou motoriku velmi kvalitně vyrobené dílky do sebe přesně zapadají Vyberte dětem kvalitní stavebnici Lego! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Počet dílků: 168 Rozměry balení: 19 x 26 x 7 cm Země..



LEGO Disney Princess 43180 Bella a zimní oslava na zámku

LEGO Disney Princess 43180 Bella a zimní oslava na zámku

✅️Pohádkový zámek s princeznou Bellou, Zvířetem a dalšími aktéry vyrobenými podle námětu filmu „Kráska a zvíře“, si mohou holčičky sestavit z 238 dílků. Poté si mohou přehrát Disneyho příběh plný poučení. Přednosti: kvalitní materiál skládání dílků podporuje jemnou motoriku a fantazii rozvíjí kreativitu, podporuje děti v herních dovednostech Vyberte holčičkám LEGO Disney Princess! Vhodné pro děti od 6 let Počet dílků: 238 Rozměr zámku: 23 x 25 x 16 cm..



LEGO Disney Princess Locika ve věži

LEGO Disney Princess Locika ve věži

✅️Vysoká věž zdobená květinkami ukrývá uvězněnou princeznu Lociku, která čeká na záchranu svým vysněným princem. Děti si s princeznou Locikou a princem mohou přehrát příběh o záchraně z věže. Stavebnice LEGO jsou velmi kvalitními výrobky na trhu s hračkami, ověřené dlouhodobým působením na evropském trhu. Jsou navrženy tak, aby byly bezpečné a jednotlivé dílky do sebe precizně zapadaly. Přednosti: rozvíjí motoriku a prostorovou představivost trénují trpělivost Obsah balení: 2 minipanenky celkem 369 dílků např. houpačka,..



LEGO Disney Princess Šípková Růženka a lesní chaloupka

LEGO Disney Princess Šípková Růženka a lesní chaloupka

✅️Šípková Růženka a čarodějnice, která ji zaklela ke stoletému spánku, čekají na holčičky, až si s nimi přehrají pohádkový příběh, a to v postavených kulisách. Stavebnice LEGO jsou velmi kvalitními výrobky na trhu s hračkami, ověřené dlouhodobým působením na evropském trhu. Jsou navrženy tak, aby byly bezpečné a jednotlivé dílky do sebe precizně zapadaly. Přednosti: rozvíjí motoriku a prostorovou představivost trénují trpělivost Obsah belení: 2 minipanenky, 5 minifugurky zvířátek celkem 300 dílků např...



LEGO DOTs 41900 Náramek duha

LEGO DOTs 41900 Náramek duha

✅️Zdobný náramek Lego Dots z 1 série, nabízí dětem ozdobení dle vlastní fantazie. Tématicky je tentokrát zaměřen svými dílky a ozdobami na duhu. Přednosti: kvalitní materiál skládání dílků podporuje jemnou motoriku a fantazii rozvíjí kreativitum nechává děti přemítat nad vlastními návrhy Obsah balení: nastavitelný popruh v různých barvách pro větší nebo menší zápěstí 32 barevných ozdob se speciálními ozdobami Kupte dětem kreativní náramek Lego Dots!..



LEGO DOTs 41901 Náramek Veselá zvířátka

LEGO DOTs 41901 Náramek Veselá zvířátka

✅️Náramek Lego Dots z 1 série, nabízí dětem ozdobení dle vlastní fantazie. Tématicky je tentokrát zaměřen svými dílky a ozdobami na zvířátka. Přednosti: kvalitní materiál skládání dílků podporuje jemnou motoriku a fantazii rozvíjí kreativitum nechává děti přemítat nad vlastními návrhy Obsah balení: nastavitelný popruh v různých barvách pro větší nebo menší zápěstí 32 barevných ozdob se speciálními ozdobami Kupte dětem kreativní náramek Lego Dots!..



LEGO DOTs 41902 Náramek Třpyt jednorožce

LEGO DOTs 41902 Náramek Třpyt jednorožce

✅️Náramek Lego Dots z 1 série, nabízí dětem ozdobení dle vlastní fantazie. Tématicky je tentokrát zaměřen svými dílky a ozdobami na jednorožce. Přednosti: kvalitní materiál skládání dílků podporuje jemnou motoriku a fantazii rozvíjí kreativitum nechává děti přemítat nad vlastními návrhy Obsah balení: nastavitelný popruh v různých barvách pro větší nebo menší zápěstí 32 barevných ozdob se speciálními ozdobami Kupte dětem kreativní náramek Lego Dots! Vhodné..


Pro děvčata 5 (100%) 14 x hodnotené

Kategorie produktů pro devcata obsahuje 18 záznamů.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
pro děvčata za super ceny
© 2020 porovnání zboží Kontakt