Oball


Autíčko Oball ™ s chrastítkem modrá  zelená

Autíčko Oball ™ s chrastítkem modrá zelená

✅️Toto ostré vozidlo bude vaše dítě milovat: Barevný design kuliček v pneumatikách, které při jízdě vydávají vzrušující zvuky, jistě upoutá pozornost vašeho dítěte. Malý kočárek se snadno pohybuje a díky praktickým otvorům je také velmi snadné uchopení malými rukama. Rachotící hračka udrží vaše dítě zaneprázdněné po mnoho hodin. Další plusový bod: kočárek nemá ostré hrany, a proto je zaručeno, že je chráněno před dětmi. Díky své velikosti je také ideálním společníkem, když je venku. Podrobnosti: Obsah balení: 1 Oball racing car Rozměry: 8,7 x 11 x 10,7 Materiál: plast Bez ftalátů, PVC a latexu Vhodné pro všechny věkové skupiny Pozor Předvolba není možná. Z ilustrovaného..



Autíčko Oball ™ s chrastítkem oranžové  žluté

Autíčko Oball ™ s chrastítkem oranžové žluté

✅️TUUUT TUUUT! Pozor, musí sem projít rychlé vozidlo. Buggy Oball Rattle & Roll promění dětský pokoj v závodní dráhu a rozzáří vaše dítě. Zejména barevný design a chrastící zvuky při řízení nebo třepání vozu poskytují maximální zábavu. Průhledná kola obsahují barevné kuličky, které vydávají vzrušující zvuky, když se vůz pohybuje. A nejlepší na tom je: Díky stabilní a okrajové konstrukci s velkými, snadno uchopitelnými otvory je vůz již vhodný pro krabici hraček těch nejmladších. Detaily produktu: Rozměry: 8,7 x 11 x 10,7 cm Materiál: plast Obsah balení: 1 Oball buggy Zdarma od ftaláty, PVC a latex Vhodné pro všechny věkové kategorie..



HCM Chrastítko

HCM Chrastítko

✅️Chrastítko Číslo výrobku: 28227 Chrastítko jako hračka. Vhodné pro malé dětské ruce...



HCM Míček barevný

HCM Míček barevný

✅️Míček, barevný číslo výrobku: 28172 Nový míček s dírkami obsahuje spirálku s korálky. Skvělá zábava, když s ním dítě pohybuje. • Vhodný pro všechny věkové kategorie. Výběr barvy bohužel není možný...



HCM O-míc Original

HCM O-míc Original

✅️O-míč Original Číslo výrobku: 28286 Podívej se, jak se míč mění. Flexibilní plast a super barvy Popis výrobku: Vhodné pro všechny věkové kategorie Vhodné do myčky nádobí. Pozor! Výběr barvy není možný! Obdržíte barvu, která je momentálně skladem...



HCM O-míc12 Linky Loops

HCM O-míc12 Linky Loops

✅️O-míč 12 Linky Loops Číslo výrobku: 28291 Podívej se, jak se míč mění. Flexibilní plast a super barvy. Ideální k upevnění na vajíčko...



HCM Oball - O-Link

HCM Oball - O-Link

✅️O-Link číslo výrobku: 28231 Dva propojovací O klipsy s řetízkem, vhodné na kočárek. Tak se na cestách nic neztratí a bude zábava. Podrobnosti: • Rozměr: 30x6x0,7 cm • Od narození Pozor! Výběr barvy není možný, tzn. že Vám dodáme náhodně vybranou barvu...



HCM Oball Autíčko Rattle  Roll

HCM Oball Autíčko Rattle Roll

✅️Oball Autíčko Rattle & Roll číslo výrobku: 28292 Díky Oballu může miminko tyto jedinečná autíčka velmi jednoduše uchopit a kutálet. Flexibilní umělá hmota pro dlouhou dobu použitelnosti. Podrobnosti: • Vhodný ke sterilizaci Pozor! Sortiment různých barevVýběr bohužel není možný. Dostanete náhodně vybraný výrobek z vyobrazeného sortimentu...



HCM Oball Grip  Teethe klíče

HCM Oball Grip Teethe klíče

✅️Oball Grip & Teethe klíče číslo výrobku: 28336 Tyto klíče jsou krásně barevné a pomáhají dětem při prořezávání prvních zoubků. Vhodné do myčky Podrobnosti: od 3 měsíců..



Míček Oball 10 cm

Míček Oball 10 cm

✅️Oball 10 cm Číslo výrobku: 781004 Kopejte do míče, mačkejte ho, házejte si s ním. Uvidíte, že se sice deformuje, ale přesto zachová původní tvar bez ohledu na to, co s ním uděláte. Na základě četných otvorů je míček skvělý na házení a chytání. Díky flexibilní umělé hmotě a hezkým barvám je oblíbenou hračkou. Vhodný pro každý věk dítěte Dá se dát i do myčky. K dostání v různých barvách. Výběr konkrétní barvy bohužel není možný...



NUBY Slintáček mušelínový s kousátkem 1ks 3 m zelený

NUBY Slintáček mušelínový s kousátkem 1ks 3 m zelený

✅️Oboustranný, 100% přírodní bavlněný, mušelínových slintáček 2v1 s kousátkem kombinuje dvě největší potřeby dítěte. Slintáček pomáhá udržet děťátko v suchu a kousátko ho zároveň uklidní během nepříjemného období prořezávání prvních zoubků. Rovněž se nemusíte bát, že kousátko spadne na zem a zašpiní se, protože slintáček se zapíná na suchý zip. Díky oboustrannosti můžete přizpůsobit motiv slintáčku k oblečení Vašeho děťátka, což zaručí, že Váš drobeček bude stále stylový. Vlastnosti: 100% přírodní bavlna mušelín 2v1 součástí slintáčku je kousátko zapínání na suchý zip oboustranný stylový design bez BPA 0m + Rozměry produktu: 26,6 cm x 0,5 cm x 21,6 cm..



Oball  font color ™ - hrdě představuje

Oball font color ™ - hrdě představuje

✅️Vaše dítě si užije hraní s touto roztomilou zábavnou žabí hračkou. The Jingle & Shake Pal se snadno uchopí pro malé ruce. Vaše dítě bude milovat zvonek této hračky a její držadlo s posuvnými míčky. Tato zábavná žabí hračka je plná zvonů - a třese se zábavou! Podrobnosti: Obsah: 1 žabí hračka..



Oball  lt color color =  ffff00  = gt = - - Bath sync: ßÇÈâÈâ marine

Oball lt color color = ffff00 = gt = - - Bath sync: ßÇÈâÈâ marine

✅️Barevné vozidlo, které je skvělé chytit. Detaily: - Číslo části výrobce: 28441 - - Velikost výrobku: 17,5 cm x 7,4 cm x 14,2 cm - bez PVC, latexu nebo ftaláty - - od 6 měsíců..



OBALL Autíčko hasičské 18m

OBALL Autíčko hasičské 18m

✅️Snadno uchopitelné autíčko vyrobené speciálně pro malé dětské prstíky. Detailní informace: snadno uchopitelné geometrické otvory na výběr z 6 různých variant vhodné pro děti od 18 měsíců Rozměry: 6,6 cm x 9,14 cm x 7,11 cm Další zajímavé akce a produkty značek bright starts, oball, ingenuity, baby einstein a Disney baby..



Oball Autíčko Oball Go Grippers Bílá Záchranná služba

Oball Autíčko Oball Go Grippers Bílá Záchranná služba

✅️Oball Autíčko Oball Go Grippers Záchranná služba je autíčkem z měkkého materiálu, které je zároveň kousátkem a chrastítkem v jednom provedení. Děti si hraním s tímto autíčkem rozvíjí smyslové vnímání, mohou rozeznávat barvu, tvar, znění, měkkost materiálu. Autíčko na kolečkách je pohybem vpřed motivuje k lezení a dostižení autíčka. Přednosti: pružný, měkký materiál bez obsahu BPA, PVC, latexu, ftalátů splňuje bezpečnostní požadavky ASTM F-963 a normu ČSN EN 71-1,2,3 Kupte dětem jedno z autíček Oball Go Grippers! Vhodné pro děti od 18 měsíců Rozměr auta: 8 x 6,5 x 7 cm..



OBALL Autíčko policejní 18m

OBALL Autíčko policejní 18m

✅️Snadno uchopitelné autíčko vyrobené speciálně pro malé dětské prstíky. Detailní informace: snadno uchopitelné geometrické otvory na výběr z 6 různých variant vhodné pro děti od 18 měsíců Rozměry: 6,6 cm x 9,14 cm x 7,11 cm..



OBALL Autíčko se startovací rampou Go Grippers™ 18m

OBALL Autíčko se startovací rampou Go Grippers™ 18m

✅️Nastav vše, připrav se a stiskni! Spusťte si neuvěřitelnou zábavu s nápaditou hrou s autíčkem a dráhou se spouštěčem od Oball. Podpis snadno uchopitelného autíčka z lehkého materiálu, což umožňuje zábavu nejen pro nejzkušenějších, ale i pro nejmenší. Zábava startuje stlačením velkého červeného tlačítka. Ideální hračka, která zapadne do vaší sbírky autíček od Oball, protože dráha se spouštěčem je kompatibilní s auty Go Grippers. spouštěč lze připojit k skladbě Go Grippers a vytvořit nové vzrušující rozložení spouštěč je kompatibilní s většinou vozidel Go Grippers vhodné pro děti ve věku 18 měsíců a více Rozměry produktu: 27 cm x 15,2 cm x 13,3 cm Oball – hračky, které..



OBALL Autíčko závodní růžová 18m

OBALL Autíčko závodní růžová 18m

✅️Snadno uchopitelné autíčko vyrobené speciálně pro malé dětské prstíky. Detailní informace: snadno uchopitelné geometrické otvory na výběr z 6 různých variant vhodné pro děti od 18 měsíců Rozměry: 6,6 cm x 9,14 cm x 7,11 cm..


Oball 5 (100%) 18 x hodnotené

Kategorie produktů oball obsahuje 18 záznamů.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte oball? Poradíme jak vybrat Oball, z výběru eshopů.
© 2020 porovnání zboží Kontakt