AquaDabra


AquaDabra 2ks Magic Water

AquaDabra 2ks Magic Water

✅️Doplňek magické vody k základní sadě Agua Dabra, bez které nejde tato barva použít. Pokud děti mají připraven základní set a dojde jim magická voda, mohou právě s touto sadu pokračovat ve výrobě Aqua Dabra magických zvířátek. Vzniklá různobarevná zvířátka mohou vzít sebou do vany či do bazénu. Obsah balení: 2 balení magické vody Kupte dětem doplňkové barvy AquaDabra! Vhodné pro děti od 5 let Rozměr balení: 25,5 x 18 x 6 cm..AquaDabra 6 barev

AquaDabra 6 barev

✅️Doplňek magických barev k základní sadě Agua Dabra, bez které nejdou tyto barvy použít. Pokud děti mají připraven základní set a dojdou jim barvičky, mohou právě s touto sadu barev pokračovat v barvení formiček pro výrobu Agua Dabra magických zvířátek. Vzniklá různobarevná zvířátka mohou vzít sebou do vany či do bazénu. Obsah balení: 6 náhradních barev Kupte dětem doplňkové barvy AquaDabra! Vhodné pro děti od 5 let Rozměr balení: 28 x 22 x 3,5 cm..AquaDabra Fantasy set I.

AquaDabra Fantasy set I.

✅️Sada materiálu, pomocí které si děti mohou samy vyrobit vodní živočichy. Překvapivou kouzelnou vodu smíchanou s vodou z kohoutku mohou děti plnit do formy vybarvené barvami. Poté mohou celou formičku ponořit do misky s vodou a za pár sekund uvidí zvířátko ve 3D formátu. Jaké barvy bude vznikající zvířátko si děti mohou navolit samy a vytvářet je v různých barevných kombinacích. Vzniklá různobarevná zvířátka mohou vzít sebou do vany či do bazénu. Obsah balení: kouzelná voda, miska 3 barvy, 3 formičky Kupte dětem..AquaDabra Fantasy set II.

AquaDabra Fantasy set II.

✅️Sada materiálu, pomocí které si děti mohou samy vyrobit vodní živočichy. Překvapivou kouzelnou hmotu smíchanou s vodou z kohoutku mohou děti plnit do formy. Poté mohou celou formičku ponořit do misky s vodou a za pár sekund uvidí zvířátko ve 3D formátu. Jaké barvy bude vznikající zvířátko si děti mohou navolit samy a vytvářet je v různých barevných kombinacích. Vzniklá různobarevná zvířátka mohou vzít sebou do vany či do bazénu. Obsah balení: kouzelná voda, miska 3 barvy, 3 formičky Kupte dětem kreativní sadu..AquaDabra základní set

AquaDabra základní set

✅️Osvětlené akvárium se sadou materiálu, pomocí které si děti mohou samy vyrobit vodní živočichy. Překvapivou kouzelnou vodu smíchanou s vodou z kohoutku mohou děti plnit do formy vybarvené barvami. Poté mohou celou formičku ponořit do misky s vodou a za pár sekund uvidí zvířátko ve 3D formátu. Jaké barvy bude vznikající zvířátko si děti mohou navolit samy a vytvářet je v různých barevných kombinacích. Obsah balení: kouzelná voda, osvětlené akvárium 6 barev, 5 formiček Kupte dětem kreativní sadu AquaDabra! Vhodné pro děti od..


AquaDabra 5 (100%) 19 x hodnotené

Kategorie produktů aquadabra obsahuje 5 záznamů.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
aquadabra za super ceny
© 2020 porovnání zboží Kontakt